<<  Kurumsal  >>

.

GAZİOĞLU GÜNEŞ ENERJİ; Güneş enerji sistemleri ile ısı elemanlarının imalat ve pazarlaması sektöründe faaliyet göstermektedir.


Firmamız; Güneş enerji sistemlerinin imalatı ve pazarlamasının yanında, montaj edilecek güneş enerjinin yerinin keşfini yapıyor, aynı gün montaj ve kurulumunu yapıyor ve size güzel günlerde kullanmanız dileğiyle teslim ediyoruz.


Ayrıca; Güneş enerji sisteminizin markası ne olursa olsun, enerjinizin tamir, bakım, onarım ve yenilemesini yapıyoruz. Üstelik arıza tesbiti için ücret almıyoruz.


Müşteri memnuniyetini, hizmet ve üründe kaliteyi ilke edinen firmamız; Müşteri ilişkilerinin 'satışa kadar' değil, özellikle 'satıştan sonra' başladığını çok iyi bilmekteyiz.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki faaliyetine devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

.

.

GAZİOĞLU   Güneş Enerji Sistemleri
İmalat, Satış, Montaj, Tamir
Tel : 0 536 462 72 27


HEMEN ARA